Dodany: 2011-12-22 09:38:46

 autoautogaz Czech

Egzamin teoretycznyPolskie prawo zakłada, że przed dopuszczeniem osoby do samodzielnego kierowania pojazdem w ruchu drogowym, sprawdzić należy jej kompetencje w tym zakresie. Czyni się to w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w trakcie państwowego egzaminu. Przygotować się do niego możemy uczęszczając na kurs, który organizuje nauka jazdy kraków. montaż autogazu

 

Państwowy egzamin składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Moduł teoretyczny sprawdzić ma, czy nauka jazdy kraków, wyposażyła osoby ubiegające się o wydanie prawa jazdy, w odpowiednią wiedzę w zakresie: znajomości przepisów ruchu drogowego, sposobów odpowiedniego zachowania się na szlakach komunikacyjnych krajowych i zagranicznych, wykładni znaków pionowych i poziomych, budowy oraz codziennej obsługi pojazdu a także udzielania pierwszej pomocy i zabezpieczenia miejsca wypadku.

 

Nauka jazdy kraków w trakcie prowadzonych kursów wiele miejsca poświęca tym treściom, gdyż bez pozytywnego zaliczenia egzaminu teoretycznego, osoba nie zostanie dopuszczona do dalszych części procedury.

dywaniki do bagażnika Serwis samochodów bmw we Wrocławiu


Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin teoretyczny
Nick: